Trzy dyscypliny, pierwsze miejsce

Wojciech Kopyciński - student automatyki i robotyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz uczestnik Programu Kariera Dwutorowa - w minioną sobotę brał udział w Mistrzostwach Polski w Crosstriathlonie organizowanym w dolnośląskiej Bielawie, w którym zajął pierwsze miejsce.

Pomimo 5. pozycji na etapie pływackim, gdzie do pokonania uczestnicy mieli 750m, Wojtek szybko wysunął się na pozycję lidera w dwóch pozostałych etapach.
22 km odcinek rowerowy ukończył jako jedyny w mniej niż godzinę (00:59:44).
Z kolei ostatnia część wyzwania w postaci biegu na 4,1 km została przez Wojtka zakończona w czasie 00:14:05.
I tak oto nasz uniwersytecki człowiek z żelaza ukończył bielawski triathlon ze złotym krążkiem na szyi w łącznym czasie 01:29:08,75.
WYNIKI

Wojciech Kopyciński (ur. 15.11.2002) - polski triathlonista, a także student automatyki i robotyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz uczestnik Programu Kariera Dwutorowa. Złoty medalista Bielawa Cross Triathlon (2024). Zdobywca złotego i srebrnego krążka w X Bydgoskim Triathlonie (2024). Wicemistrz III Triathlonu La Rive (2024) oraz 10 km Run Toruń (2024).

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.