Triumf na Mistrzostwach Polski

W miniony czwartek informowaliśmy Was o sukcesie jednego z naszych studentów na Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - Konradzie Waliniaku, studencie kierunku architektura informacji i uczestniku Program Kariera Dwutorowa, który zdobył 3 miejsce w kategorii orlików w jeździe indywidualnej na czas.
Więcej przeczytacie TUTAJ.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do brązu Konrada dołącza aż sześć medali oraz jeden puchar i to z dobrze Wam znanego klubu TKK Pacific.

W jeździe indywidualnej na czas Orliczek (ITT U23) 1 miejsce zdobyła Zuzanna Chylińska.
Studentka filologii włoskiej na WNH złoty puchar Mistrzostw uzyskała, osiągając czas 39:53.
W starcie wspólnym w kategorii U23 z kolei Zuzia zajęła 1 miejsce (3:53:09) (3 miejsce w klasyfikacji generalnej), a start w Akademickich Mistrzostwach Polski (AMP) pozwolił jej ozdobić szyję srebrnym krążkiem.

Natalia Krześlak - studentka komunikacji i psychologii w biznesie na WNEiZ stanęła natomiast na drugim miejscu podium w tej samej kategorii - ITT U23 - z 6s różnicą względem swojej koleżanki z klubu - Zuzi.
Start wspólny w kategorii U23 dla Natalii to zdobyte 2 miejsce (3:54:09) (9 miejsce w klasyfikacji generalnej), a w ramach AMP do puli osiągnięć klubu dorzuciła brązowy medal.

Patrycja Lorkowska - tegoroczna olimpijka uplasowała się na 4 lokacie ITT Elit z czasem 39:53.
Studentka kierunku sport i wellness na WNBiW zdobyła również 1 miejsce w AMP.